Sık Sorulan Sorular


Titan Jel içerisinde penisi bakımı için geliştirici maddeler bulunur. Doğal bir jeldir. Düzenli kullanıldığında penisin hacmini artırabilir.
 

Titan Jel nasıl kullanılır? Etkisi nasıl ortaya çıkar?
Titan Jel günde iki defa avuca az miktarda alınarak penise iyice yedirilip kısa bir süre masaj yapılarak kullanılır. En etkili sonuç için en az üç aylık bir kullanılmalıdır.
Ayrıca Titan Jel çok etkili erkeklere özel bir üründür ve ayrıca cinsel performansı da artırabilir iddiasındadır. Cinsel aktiviteden alınan zevki de artırabilmektedir


Titan Jele güvenebilir miyim? Yan etkileri var mıdır?
Titan Jel kesinlikle bir ilaç değildir. Muhteviyatında bitkisel penis geliştirici maddeler olduğu için güvenle kullanılabilir. Kullanıcılar tarafından bildirilmiş herhangi bir yan etkisi yoktur.


Sitenizden Titan Jeli siparişi nasıl verilir?
Titan Jel siparişini çağrı merkezimize telefon ederek/çağrı bırakarak veya sitemizdeki sipariş ver sayfasından kolayca verebilirsiniz. Siparişiniz alındığında ürününüz hemen kargoya yönlendirilecektir ve tarafınıza bilgi verilecektir.


Sipariş verdiğim ürünün ödeme seçenekleri nelerdir?
Sipariş verdiğiniz ürünün ödemesini kapıda ödeme ile nakit veya kredi kartı yöntemiyle yapabilirsiniz.


Kargo ücreti ödeyecek miyim?
Sipariş verdiğiniz tüm ürünlerin kargo bedeli firmamız tarafından karşılanacaktır.


Kapıda ödeme ile ödeme yaptığımda bu hizmet ücretli midir?
Kapıda ödeme ile ürün satın aldığınızda ürün bedeli dışında hiç bir ücret ödemeyeceksiniz. Kargo bedeli ve kapıda ödeme hizmet bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır.


Kargomun içeriğinin belli olmamasını istiyorum. Bu konuda nasıl bir önlem alıyorsunuz?
Tarafınıza gönderilen kargo, içerisinde ne olduğu kimse bilinmeyecek şekilde paketlenerek sizlere gönderilecek olup ayrıca faturanızda aldığınız ürün adı yerine gıda takviyesi ya da sağlık ürünü yazacaktır.


Diğer sorularım için ne yapmalıyım?
Sorularınız için info@erkeklereozelurunler.com adresine bir e-posta gönderdiğinizde veya çağrı merkezimizi aradığınızda sorunuza cevap verilecektir.

Numaranızı Bırakın,
Biz Sizi Arayalım!
Bizi Arayın 0542 455 88 90 - 00